Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migająca kontrolka świec żarowych i dziwne cykanie CO TO???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Migająca kontrolka świec żarowych i dziwne cykanie CO TO???

    Zazwyczaj od dołu. ale od góry też, przy dużym ciśnieniu mycia.
    Gdzie kupic uszczelki?
    Ile kosztuje komplet do kombi+klapa?

    Czy nie warto dołożyć jakiś małych dodatkowych?
    Firma Mikroguma - producent - uszczelki - pianki - płyty gumowe robi mnóstwo sampoprzylepnych uszczelek i tak sobie myślę czy nie taniej będzie dokleić dodatkowy pasek po rancie drzwi..
    Skodzina jak malina

  • #2
    Migająca kontrolka świec żarowych i dziwne cykanie CO TO???

    Witam. Mam problem z moją octavią (1.9TDI 1999r.). Gdy przekręcam kluczyk w stacyjce, kontrolka podgrzewania świec żarowych zaczyna dziwnie migać a wraz z tym miganiem słychać jakieś cykanie (ok. 2 cyknięcia na sek.). Nie wiem co mam robić? Pomóżcie. Boję się odpalić samochód

    Komentarz


    • #3
      Przekaźnik świec żarowych???
      W zalewie Wiślanym pływał dziadek z babką,
      Babka utonęła do góry kudłatką.
      Oj nie żal mi babki jak tej jej kudłatki,
      Bo bym sobie uszył pomponik do czapki!!!

      Komentarz


      • #4
        najpierw sprawdź, czy masz wszystkie światła STOP. przepalona żarówka lub padnięty czujnik spowodują miganie kontrolki świec żarowych. jeśli o.k. podłącz kompa
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz


        • #5
          Re: Migająca kontrolka świec żarowych i dziwne cykanie CO T

          Zamieszczone przez adik1323
          Witam. Mam problem z moją octavią (1.9TDI 1999r.). Gdy przekręcam kluczyk w stacyjce, kontrolka podgrzewania świec żarowych zaczyna dziwnie migać a wraz z tym miganiem słychać jakieś cykanie (ok. 2 cyknięcia na sek.). Nie wiem co mam robić? Pomóżcie. Boję się odpalić samochód
          odpalaj smiało na 99,9% nie masz stopów
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Ok, dzieki za wasze odpowiedzi. Odpowiedź sam znalazłem. Przez 9h non stop słuchałem muzy z radia. Aku zeszło do zera i przekaźnik świec zarowych nie potrafił załapać i przez to cykał. Co do stopów to o tym już wiem że jak kontrolka miga to światła poszły. Miesiąc temu zmieniałem czujnik. O tym że aku padło kapłem się jak zamknąłem auto na alarm i już nie dało się go otworzyć.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X